СОУ ''Кочо Рацин'' Свети Николе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
СОУ ''Кочо Рацин'' Свети Николе

Размена на мислења меѓу учениците
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 хахаха(не су ја овоа)

Go down 
4 posters
АвторПорака
NIKI_HACK

NIKI_HACK


Број на мислења : 59
Join date : 2008-02-26
Местолокација : C:\windows\system32

хахаха(не су ја овоа) Empty
ПишувањеПредмет: хахаха(не су ја овоа)   хахаха(не су ја овоа) Icon_minitimeВто Апр 01, 2008 5:13 am

хахахахах здраво дечќи .... јас сум Xector ....... мислим Xector .... али не као хектор .... X E C T O R .... ili ajd evo ... Xector aka <Mr Aca>
a u zadnje vreme popoznat i kao Aca Lukas ..... sve je ljepo ... sunce je ljepo ...
sad ga vidish .. sad ga nevidish ...
ja ti brate neznam nisto o kompjuteri ...
samo deka se vklucuva na onoa golemoto kopce ... a se restartira na pomaloto .....
imeno .... dodeka eden kompjuter raboti .... svetat 2 svetilki .... zelena .... i crvena .....
HM .... prasanjeto e slednoto ... sto bi se slucilo ako edna od tie svetilki prestane da sveti ???
Odgovorite se ocigledni .... so ogled na toa ..deka jas razmisluvam ....
dokolku prestane da sveti Zelenoto kopce ...znaci deka unatre na maticnata vekje niknala treva .... i so samoto toa ne alarmira deka treba da ja potkosime .... Very Happy Very Happy Very Happy ///
a ZA CRVENOTO ...moram da napomenam ...dosta bitna tema ...
доколку се изгаси црвеното копце ( престане да свети ) тогаш дефинитивно ..... несто во компутерот експлодирало .... и во тој момент ... веднасх треба да викате позарна ( татко му на Роце мен ) ... од како кје викнете позарна .... они све кје средат .... само малце поплава кје имате .. ама и за тоа има лек ... можете да ја собирате водата ..да бидете економични и..... ето ти ТУСИРАЊЕ бе БРАТКО ...... аве ...АВЕ
Вратете се на почетокот Go down
http://mkcyberwarriors.darkbb.com
Robert Panev




Број на мислења : 1
Join date : 2008-04-20

хахаха(не су ја овоа) Empty
ПишувањеПредмет: LOL+LOL=ROFL   хахаха(не су ја овоа) Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 8:55 am

NIKI_HACK напиша:
хахахахах здраво дечќи .... јас сум Xector ....... мислим Xector .... али не као хектор .... X E C T O R .... ili ajd evo ... Xector aka <Mr Aca>
a u zadnje vreme popoznat i kao Aca Lukas ..... sve je ljepo ... sunce je ljepo ...
sad ga vidish .. sad ga nevidish ...
ja ti brate neznam nisto o kompjuteri ...
samo deka se vklucuva na onoa golemoto kopce ... a se restartira na pomaloto .....
imeno .... dodeka eden kompjuter raboti .... svetat 2 svetilki .... zelena .... i crvena .....
HM .... prasanjeto e slednoto ... sto bi se slucilo ako edna od tie svetilki prestane da sveti ???
Odgovorite se ocigledni .... so ogled na toa ..deka jas razmisluvam ....
dokolku prestane da sveti Zelenoto kopce ...znaci deka unatre na maticnata vekje niknala treva .... i so samoto toa ne alarmira deka treba da ja potkosime .... Very Happy Very Happy Very Happy ///
a ZA CRVENOTO ...moram da napomenam ...dosta bitna tema ...
доколку се изгаси црвеното копце ( престане да свети ) тогаш дефинитивно ..... несто во компутерот експлодирало .... и во тој момент ... веднасх треба да викате позарна ( татко му на Роце мен ) ... од како кје викнете позарна .... они све кје средат .... само малце поплава кје имате .. ама и за тоа има лек ... можете да ја собирате водата ..да бидете економични и..... ето ти ТУСИРАЊЕ бе БРАТКО ...... аве ...АВЕ

Ne su ni ja ovoa ama znam koj e Razz
Вратете се на почетокот Go down
aleksandar bojkovski




Број на мислења : 8
Join date : 2008-05-06
Age : 33

хахаха(не су ја овоа) Empty
ПишувањеПредмет: Re: хахаха(не су ја овоа)   хахаха(не су ја овоа) Icon_minitimeВто Мај 06, 2008 2:54 pm

Robert Panev напиша:
NIKI_HACK напиша:
хахахахах здраво дечќи .... јас сум Xector ....... мислим Xector .... али не као хектор .... X E C T O R .... ili ajd evo ... Xector aka <Mr Aca>
a u zadnje vreme popoznat i kao Aca Lukas ..... sve je ljepo ... sunce je ljepo ...
sad ga vidish .. sad ga nevidish ...
ja ti brate neznam nisto o kompjuteri ...
samo deka se vklucuva na onoa golemoto kopce ... a se restartira na pomaloto .....
imeno .... dodeka eden kompjuter raboti .... svetat 2 svetilki .... zelena .... i crvena .....
HM .... prasanjeto e slednoto ... sto bi se slucilo ako edna od tie svetilki prestane da sveti ???
Odgovorite se ocigledni .... so ogled na toa ..deka jas razmisluvam ....
dokolku prestane da sveti Zelenoto kopce ...znaci deka unatre na maticnata vekje niknala treva .... i so samoto toa ne alarmira deka treba da ja potkosime .... Very Happy Very Happy Very Happy ///
a ZA CRVENOTO ...moram da napomenam ...dosta bitna tema ...
доколку се изгаси црвеното копце ( престане да свети ) тогаш дефинитивно ..... несто во компутерот експлодирало .... и во тој момент ... веднасх треба да викате позарна ( татко му на Роце мен ) ... од како кје викнете позарна .... они све кје средат .... само малце поплава кје имате .. ама и за тоа има лек ... можете да ја собирате водата ..да бидете економични и..... ето ти ТУСИРАЊЕ бе БРАТКО ...... аве ...АВЕ

Ne su ni ja ovoa ama znam koj e Razz

хаха ... ја знам кој е ......................... и знам и шо му е .................... РеСтАвРиРАН еееееЕеЕеЕеЕеЕеЕееЕеЕееЕеЕееЕеЕеЕе хаха хаха
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
vlatkooo




Број на мислења : 3
Join date : 2008-05-29

хахаха(не су ја овоа) Empty
ПишувањеПредмет: Re: хахаха(не су ја овоа)   хахаха(не су ја овоа) Icon_minitimeЧет Мај 29, 2008 12:55 am

faca e covekot arno kazuva toa e od c0ld bug forumot
Вратете се на почетокот Go down
NIKI_HACK

NIKI_HACK


Број на мислења : 59
Join date : 2008-02-26
Местолокација : C:\windows\system32

хахаха(не су ја овоа) Empty
ПишувањеПредмет: Само едно нешто...   хахаха(не су ја овоа) Icon_minitimeЧет Мај 29, 2008 4:59 am

vlatkooo напиша:
faca e covekot arno kazuva toa e od c0ld bug forumot

Коа сум те зезнал еднаш на една најпроста финта,можам да те зезнам пак,а ти со ова што ме врегаш не можеш ништо да направиш,едноставно можеш пак да надљаш.

Тоа нека ти е јасно.И плус овоа не е форум за врегање него фоорум посветен на наставниот предмет физика.
Вратете се на почетокот Go down
http://mkcyberwarriors.darkbb.com
Sponsored content





хахаха(не су ја овоа) Empty
ПишувањеПредмет: Re: хахаха(не су ја овоа)   хахаха(не су ја овоа) Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
хахаха(не су ја овоа)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
СОУ ''Кочо Рацин'' Свети Николе :: Занимливости :: Бисери од ученици-
Отиди до: