СОУ ''Кочо Рацин'' Свети Николе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
СОУ ''Кочо Рацин'' Свети Николе

Размена на мислења меѓу учениците
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 ХЕЈ треба ми некој да ми даде совет за автомибили нешто ми треба мн итн00000.

Go down 
АвторПорака
H@CK3R




Број на мислења : 9
Join date : 2008-04-14
Age : 61

ХЕЈ треба ми некој да ми даде совет за автомибили нешто ми треба мн итн00000. Empty
ПишувањеПредмет: ХЕЈ треба ми некој да ми даде совет за автомибили нешто ми треба мн итн00000.   ХЕЈ треба ми некој да ми даде совет за автомибили нешто ми треба мн итн00000. Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 9:59 am

Кој мисле дека знае нешто бар да ми помогне како на пр :
-Кај да разгледам коли за купување
-Шо треба да пазам при купување
- И уште некој дополнителен совет
кој знае нека каже итно
Вратете се на почетокот Go down
dream^ev
Гостин




ХЕЈ треба ми некој да ми даде совет за автомибили нешто ми треба мн итн00000. Empty
ПишувањеПредмет: Re: ХЕЈ треба ми некој да ми даде совет за автомибили нешто ми треба мн итн00000.   ХЕЈ треба ми некој да ми даде совет за автомибили нешто ми треба мн итн00000. Icon_minitimeПон Мај 19, 2008 12:36 pm

PA strani za koli vo mak se koli.com.mk; avtobanda.com.mk; pazar3.com.mk; mestozapazar.com.mk
na koli.com.mk imas i ceni na novi avtomobili ako sakas da ti kazam potocno sto treba da gledas da pazaes koga kupuvas kola ostaj msn ili nesto slicno ke ti kazam pozz:)
Вратете се на почетокот Go down
 
ХЕЈ треба ми некој да ми даде совет за автомибили нешто ми треба мн итн00000.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
СОУ ''Кочо Рацин'' Свети Николе :: Занимливости :: Соработка на учениците-
Отиди до: