СОУ ''Кочо Рацин'' Свети Николе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
СОУ ''Кочо Рацин'' Свети Николе

Размена на мислења меѓу учениците
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Бисер над бисерите во целото море ... ccc

Go down 
3 posters
АвторПорака
aleksandar bojkovski




Број на мислења : 8
Join date : 2008-05-06
Age : 33

Бисер над бисерите во целото море ... ccc Empty
ПишувањеПредмет: Бисер над бисерите во целото море ... ccc   Бисер над бисерите во целото море ... ccc Icon_minitimeЧет Мај 08, 2008 6:36 am

Zorica says : Ти пишувам бавно затоа што знам дека ти неможеш да читаш брзо
lol!
Вратете се на почетокот Go down
aleksandar bojkovski




Број на мислења : 8
Join date : 2008-05-06
Age : 33

Бисер над бисерите во целото море ... ccc Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бисер над бисерите во целото море ... ccc   Бисер над бисерите во целото море ... ccc Icon_minitimeЧет Мај 08, 2008 6:42 am

Драг мој сине! Ако го добиеш ова писмо значи дека стигнало! А, ако не го добиеш, јави се повторно да ти го пратам. Еве ти пишувам бавно, затоа што незнаеш да читаш брзо. Татко ти прочита во весник дека статистички повеќе сообраќајни несреќи се случуваат на 1 километар оддалеченост од куќите, така што и ние се преселивме малку подалеку од куќата. Вчера ставив алишта во машината за перење и повлеков вода, но ги снема. Овде времето не е лошо. Минатата недела имаше бура само 2 пати. Првиот пат траеше 3, а вториот 4 дена. Во врска со онаа јакна што ја бараше, за да не тежат ги извадивме копчињата и ги ставивме во џебот. Најпосле го закопавме дедо ти: го најдовме телото кога ја чистевме куќата. Беше во плакарот од оној ден кога победи додека игравме криенка. Вчера експлодира шише со гас во кујната. Мене и татко ти не исфрли низ прозорецот. Какво чувство!!! После толку време повторно излеговме надвор заедно. Татко ти доби нова работа. Под него се наоѓаат 1000 луѓе... Го вработија на градските гробишта. Твојата сестра Јулија најпосле се омажи за својот маж и роди бе*е. Не го знаеме неговиот пол, па незнам дали ти стана тетка или вујко. Ако биде женско ќе го крсти по мене, иако ми е чудно, што ќе ја вика својата ќерка "мама". Мирко постојано се моли пред својата жена затоа што е девица. Веќе не се гледаме со вујко ти Петре, оној што умре минатата година. Брат ти Живко ме излудува. Ја затвори вратата од автомобилот, а клучевите останаа внатре. Мораше да оди дома, да земе дупликат клучеви и да не извлече и нас од автомобилот. Драг мој сине, не знам која ни е адресата. Фамилијата што пред нас живееше тука, си го зеде со се*е и куќниот број. Ако ја видиш Стојна, поздрави ја. А, ако не ја видиш, ништо не и зборувај. Те сака мама!

п.с. Сакав да ти испратам и пари, но веќе го затворив пликото.

no coment ... ccc

Сите авторски права над овој текст се задржани од страна на анонимниот текстописец Shocked
Вратете се на почетокот Go down
NIKI_HACK

NIKI_HACK


Број на мислења : 59
Join date : 2008-02-26
Местолокација : C:\windows\system32

Бисер над бисерите во целото море ... ccc Empty
ПишувањеПредмет: ..........   Бисер над бисерите во целото море ... ccc Icon_minitimeЧет Мај 08, 2008 8:39 am

Очите ми истечеа,па не ли ти е срам,ИДИОТ неден.....хахахаха



п.с Правам проекти за гајба пиво,може и за туба вино....


Исто така поправам компјутери за истата цена




гагагага...
Вратете се на почетокот Go down
http://mkcyberwarriors.darkbb.com
H@CK3R




Број на мислења : 9
Join date : 2008-04-14
Age : 61

Бисер над бисерите во целото море ... ccc Empty
ПишувањеПредмет: Oglas   Бисер над бисерите во целото море ... ccc Icon_minitimeПет Мај 09, 2008 5:23 am

Pasam ovci za kilo rakija moze i za zadbina
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Бисер над бисерите во целото море ... ccc Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бисер над бисерите во целото море ... ccc   Бисер над бисерите во целото море ... ccc Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Бисер над бисерите во целото море ... ccc
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
СОУ ''Кочо Рацин'' Свети Николе :: Занимливости :: Бисери од ученици-
Отиди до: